Byrå teak
2020-03-17
748475
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, teak, 6 lådor, höjd ca 103, 61x35 cm
Bruksslitage, repor, märken, fuktfläck