Roberto Matta etsning
2020-03-11
748457
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, signerad, 5/50, ca etsning, ca 27x20 cm