Figurer Kina
2020-03-13
748430
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURER, 3 st., mineral, Kina, 1900-tal, höjd ca 16-20 cm, monterade på träsockel
Avslag, nagg, slitage, en träsockel lös