Bojan
2020-03-17
748414
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOJAN, KIna, 1800/1900-tal, figural dekor samt tecken, med lacksigill, höjd ca 26 cm
Spricka, slitage, lock saknas