Pablo Picasso litografi
2020-03-11
748407
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Goût de Bonheur", signerad och daterad i trycket, färglitografi, 21x14 cm