Oidentifierad konstnär
2020-03-14
748370
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, otydligt signerad Kalaj, olja på duk, ca 172x135 cm