Lennart Rodhe
2020-03-14
748354
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad och numrerad 24/80, färglitografi, bladmått ca 48x64 cm