Pinnstolar
2020-03-14
748272
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st., 1900-talets andra hälft, stomme i bok, sittsar fanerade med teak, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar