Bordslampa
2020-03-16
748253
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, vitglaserad keramik, dekor med rosor, höjc ex fattning ca 33 cm (65)
Bruksslitage