Fat porslin Japan
2020-03-13
748212
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1900-tal, tryckt dekor i underglasyrblått, diameter ca 31 cm
Nagg