Figurer 1 par 1800-/1900-tal
2020-03-14
748190
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURER, 1 par, bemålad gips, 1800-/1900-tal,otydligt signerade Tej, höjd ca 37 cm
Smärre färgbortfall