Spelmarker
2020-03-15
748159
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELMARKER, 147 st, 1900-talets första hälft, i form av bl. karpfiskar, i askar, markernas längd ca 3-6 cm
Skador förekommer