Oljemålning 1800-tal
2020-03-11
748085
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR (1800-tal): Berg vid sjö och slott, olja på duk, ca 56 x 78 cm
Uppfodrad på masonitpannå. Restaurerad.