Taklampor av Kai Ruokonen
2020-04-19
747879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
KAI RUOKONEN, TAKLAMPOR ETT PAR, tillverkare Lynx, 1900-talets slut, lameller i mässingsplåt, invändigt vit och grön akrylskärm, kedjeupphängning med justerbar höjd, diameter 38 cm, skärmens höjd 18 cm.
Åldersrelaterat slitage