Silverföremål
2020-03-14
747872
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÅSKANNA, GRÄDDKANNA, BRICKA, silver, 1900-tal, vikt 600 g, brickans längd 26, höjd ca 8-13 cm
Slitage