Bordslampa
2020-03-16
747767
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, mässing, skärm i textilt material, höjd utan skärm ca 46 cm,
Hål i skärmen, slitage, funktionen garanteras ej