Taklampa
2020-03-16
747754
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, sannolikt Finland, 1900-talets mitt, lackerad metall, kupa i glas med relief, höjd 59, största diameter 34 cm
Nikotinbeläggning, slitage, funktionen garanteras ej