Taklampa
2020-03-16
747748
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, 5 ljuspunkter, mässing och teak, kupor i klarglas samt med relief, höjd ca 68, största diameter 49 cm
Lagning på¨en yttre kupa, nagg, slitage, funktionen garanteras ej