Carl Delden oljemålning
2020-03-10
747687
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL DELDEN (1906-1997): "Stekpannan", signerad C Delden, olja på pannå, ca 32 x 39 cm