Golvlampa 1930-tal
2020-03-10
747679
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, funkis, förnicklad och bemålad metall, höj- och sänkbar, toalhöjd inkl. sockel ca 153 cm
Bruksslitage