Golvlampa
2020-03-12
747518
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme av svartlackerad metall, tredelad fot, tre ljuspunkter, höjd 135 cm
Smärre slitage. Smärre färgbortfall. En skärmlindning uppknuten