Takarmatur
2020-03-10
747469
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, metall, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, höjd ca 36 cm
Slitage, fläckar, rost