Skålar med lock Japan
2020-03-15
747421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR MED LOCK, 10 st., lackarbeten, Japan, 1900-tal, dekor i guld, diameter ca 11 cm, i trälåda
En med nagg