Gruvlykta
2020-03-14
747391
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GRUVLYKTA, mässing, slutet av 1900-talet British Coal Mining Company, Wales, höjd ca 22 cm
Obetydligt slitage