Nils Rundgren "Björnjägaren"
2020-03-17
747335
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NILS RUNDGREN (1890-1971) "Björnjägaren": naivistisk komposition, signerad, daterad 1971, bildmått 28,5x41 cm
Veck, fläckar längs kant, ej examinerad ur ram