Slaglåspistol 1800-tal
2020-03-22
747322
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, valnötskolv med metall, fasettformad pipa, längd 19 cm.
Bruks- och åldersrelaterat slitage.