E J Walker akvarell 1879
2020-03-14
747222
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
E J WALKER, akvarell, daterad 1879, flicka med kattunge, bildmått 39x27 cm.
Några fläckar, ej examinerad ur ram.