Rudolf Poeschmann
2020-03-12
747196
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUDOLF POESCHMANN (1878-1954): Motiv från dreden, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm