Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-03-12
747186
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Grossglocker", signerad Straub samt daterad 1907, olja på pannå, 30x25 cm