Linnea Larsson
2020-03-12
747148
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Ballerina, signerad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x50 cm