Armaturlänkar
2020-03-10
747083
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMATURLÄNKAR, 9 dlr., metall, 18/1900-tal, längd ca 78 cm
Slitage, rost