Byrå gustaviansk stil
2020-03-09
746938
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mässingsbeslag, höjd 83, 92x45 cm
Nyckel saknas, lås saknas, bruksslitage