Peter Dahl färglitografi
2020-03-09
746927
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad
Smärre hanteringsveck i marginal