Bordslampor
2020-03-09
746780
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, porslin, vitglaserad genombruten och förgylld dekor, dubbeltändning med invändig alt. belysning, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, höjd med skärm ca 64 cm