Taklampor Norlett Elit
2020-03-15
746760
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BÖRJE CLAES, aluminium,1 par, Norlett Elit Nr 765, taklampor, H ca 30 cm
Skador: Bruksslitage, färgrester