Boksnurra
2020-03-10
746755
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, fanérat med mahogny, intarsiadekor, höjd 66, 43x43 cm
Slitage och fläckar