Byrå sengustaviansk
2020-03-09
746688
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets början, sengustaviansk, profilerad skiva i kalksten, fanérad i mahogny, beslag, listverk o fothylsor i mässing, höjd ca 83, 102x52 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Skivan och byrån ej tillhörande, smärre ytskador