Golvlampor mässing
2020-03-09
746670
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OMI/BERGBOMS, golvlampor, 1 par, modell G-300, mässing, märkta OMI, 1970-/80-tal, höjd ca 124 cm
Bruksslitage, repor / märken, ej funktionstestade