August Puig färglitografi
2020-03-09
746604
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 83/100, oramat blad, bladmått ca 71x61 cm