Färgetsning
2020-03-11
746598
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kompostion, otydligt signerad, färgetsning, bladmått ca 75x106 cm