Färgetsning
2020-03-11
746595
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): ´´Coquillage nautilus´´, otydligt signerad, 10/30, färgetsning, bladmått ca 57x68 cm