Oscar Reuterswärd färglitografi
2020-03-09
746511
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjlig figur, signerad och numrerad 50/190, färglitografi, arkmått ca 39 x 29 cm
Skador: Arket löst i inramningen