Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ, s.k. Emma-fåtölj, 1900-tal, betsad träkarm, fast stoppad, klädd med medaljongtyg, sitshöjd ca 40 cm, total höjd 83 cm
Bruksslitage
746474
2020-03-09