Saltkar ett par silver
2020-03-12
746428
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 600 SEK |
SALTKAR, ett par, Schweiz, silver 800, 1900-tal, med blå glasinsats samt sked i silver, märkt Buchler, höjd ca 4, längd 7,5 cm, vikt ex glas 93 g
Slitage, glas med mikronagg