Saltkar silver Paris
2020-03-12
746425
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 600 SEK |
SALTKAR i silver, Paris, stämplade, höjd ca 16, längd ca 18 cm, vikt ca 79 g
Bruksslitage