Saltkar 1-par i silver
2020-03-12
746424
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, 18/1900-tal, stämplade Minerva, Paris, Frankrike, förgyllda vid insida, insats i glas med stjärnslipad botten, medföljer liten sked i silver, längd ca 7 cm, total vikt ca 40 g
litet avslag vid ena glainsatsen