Saltkar i silver
2020-03-16
746423
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, 18/1900-tal, stämplade Minerva, Paris, Frankrike, förgyllda vid insida, insats i glas med stjärnslipad botten, medföljer liten sked i silver, längd ca 6 cm, total vikt ca 36 g
Smärre slitage