Stig Claesson pastell
2020-03-08
746414
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Motiv med hus och telefonstolpe, signerad samt daterad 1983, ca 40x51 cm