Marianne Lindberg de Geer litografi
2020-03-08
746411
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): Komposition med barn, signerad MLDG, 19/50, färglitografi, bladmått ca 62x81cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars