Taklampa 1960/70-tal
2020-03-14
746357
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, stomme i mässing, diameter ca 30, höjd ca 65 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad